Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse | Narzędzia | Zabytki

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Baumit zaprezentował nowy katalog produktów

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Baumit zaprezentował nowy katalog produktów

Firma Baumit wraz z początkiem 2013 roku udostępniła nowy katalog produktów. Aktualna oferta zawiera prezentację kompletnych systemów ociepleń Baumit w tym nowego aktywnie oddychającego tynku Baumit openTop, program produktów do układania płytek, tynki maszynowe i ręczne, produkty renowacyjne, zaprawy murarskie oraz do klinkieru.

Nowy katalog produktów firmy Baumit jest rezultatem badań rynku, analizy zapotrzebowania inwestorów, architektów i wykonawców na innowacyjne materiały pozwalające szybko i precyzyjne realizować poszczególne projekty. Paleta produktów potwierdza koncentrację firmy Baumit wokół produktów przeznaczonych do termoizolacji budynków, a także na grupie materiałów przeznaczonych do układania glazury.

Nowością produktową w 2013 roku jest tynk dekoracyjny Baumit openTop. Ten oddychający, cienkowarstwowy tynk strukturalny o fakturze baranka został opracowany specjalnie do stosowania jako wyprawa wierzchnia w kompletnym systemie ociepleń Baumit open®. Tynk dostępny jest w największej w Europie elewacyjnej palecie kolorystycznej Life.

Integralną częścią katalogu produktów Baumit są strony poświęcone palecie Life. Można na nich znaleźć prezentację wszystkich kolorów oraz informacje odnośnie kolorystyki dostępnej dla wybranej farby lub tynku elewacyjnego. System Baumit Life składa się z 888 kolorów i daje pełną swobodę wyboru odcienia, którym można podkreślić wyjątkowość bryły budynku, jej charakter lub tylko zaakcentować poszczególne detale architektoniczne.

Uzupełnieniem listy produktów firmy Baumit są dane teleadresowe działu obsługi klienta oraz przedstawicieli handlowych, doradców technicznych i doradców architektów pracujących na terenie całego kraju. Kontakt z nimi umożliwi dobór odpowiednich materiałów niezbędnych do realizacji inwestycji, jak również bezproblemowe dostarczenie zamówionych towarów do składu budowlanego lub na miejsce budowy.

Ważną zmianą w 2013 jest nowy sposób dystrybucji farb elewacyjnych, podyktowany trendem rynkowym oraz oczekiwaniami klientów. Od stycznia b.r. farby elewacyjne Baumit dostępne są w opakowaniach odpowiednio 15L i 5L.

Katalog produktów firmy Baumit w wersji elektronicznej jest dostępny na stronie internetowej firmy od 01.01.2013 roku. W wersji papierowej dotrze on do inwestorów, wykonawców i architektów w czwartym tygodniu kalendarzowym 2013 roku poprzez przedstawicieli handlowych.

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: juro
dn. 09.02.2017 godz. 14:08:23
z ciekawością obejrzę co tam ciekawego się pojawiło
Szukaj:
 
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach