Szukaj w serwisie

Kategorie:

Aranżacje | Akcesoria okienne | Malowanie i tapetowanie | Drzwi wewnętrzne | Podłogi | Oświetlenie | Schody

Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne

kategoria: Drzwi wewnętrzne
Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne
Drzwi wewnętrzne drewniane z szybami ze strony producenta: http://dubinski.com.pl/images/drzwi/wewnetrzne/Dwuskrzydlowe-drzwi-olchowe-drzwi-drewniane-wewnetrzne.jpg

Podobają ci się niestandardowe rozwiązania do domu i mieszkania? Godne polecenia wydają się bezprzylgowe drzwi wewnętrzne - jeśli wysoko cenisz sobie estetykę swoich wnętrz z pewnością powinieneś być zadowolony z takiego wyboru. Dlaczego?

Przede wszystkim takie drzwi mają jedną, niewątpliwą przewagę przed swoimi standardowymi konkurentami - otwierają się w każdą ze stron. Drzwi wewnętrzne o konstrukcji bezprzylgowej zostały pozbawione wystających krawędzi będących naturalnym ograniczeniem dla ruchu, jaki drzwi wykonują. W przypadku wewnętrznych drzwi bezprzylgowych nie mają one fizycznego kontaktu z futryną, w pozycji zamkniętej będąc od niej oddalone zaledwie o kilka milimetrów.

Czy warto decydować się na drzwi bezprzylgowe?

Jedną z charakterystycznych cech drzwi bezprzylgowych jest ich wyższa cena, która wynika ze znacznie bardziej skomplikowanej i czasochłonnej technologii produkcji. Ale to tylko jedyna wada, którą trzeba brać pod uwagę, chcąc kupić takie drzwi wewnętrzne. Poza tym, decydując się na taką konstrukcję możemy wyliczać wyłącznie jej zalety. Po pierwsze, drzwi wewnętrzne zbudowane w ten sposób to drzwi niebywale ciche - w ich przypadku nie ma możliwości głośnego zamykania gdyż drzwi nigdy nie spotkają się z futryną, przez co ani trochę nie będą hałasować podczas zamykania i otwierania. Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe są również znacznie bezpieczniejszym wyborem w pomieszczeniach, w których panuje przeciąg, a kolejną (trzecią już) niepodważalną ich zaletą jest możliwość otwierania takich drzwi w obu kierunkach. Podczas kiedy tradycyjne drzwi wewnętrzne otwierają się albo „od siebie" lub „do siebie", drzwi bezprzylgowe możemy otworzyć w każdym kierunku. Z tego powodu są one bardzo chętnie wykorzystywane w biurach i obiektach użyteczności publicznej, znacząco poprawiając komunikację i ograniczając zatory w miejscach newralgicznych.

Jak kupować takie drzwi?

Aby uzyskać najlepszy efekt, a także mieć gwarancję najwyższej jakości wykonania, polecamy wybierać bezprzylgowe drzwi na zamówienie. Mimo że mogą one być droższe nawet o 30 procent, będą mieli Państwo pewność że są idealnie dopasowane do wymiaru otworu drzwiowego.

Nie tylko drzwi wewnętrzne

Konstrukcja bezprzylgowa jest stosowana nie tylko przy prodykcji drzwi wewnętrznych, bezprzylgowy sposób budowy znajduje też zastosowanie w produkcji drzwi zewnętrznych.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach