Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse | Narzędzia | Zabytki

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Grupa Selena poszerza ofertę marki Matizol

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Grupa Selena poszerza ofertę marki Matizol

Grupa Selena - holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świeci - rozwija ofertę asortymentową marki Matizol, skierowaną do deweloperów i klientów instytucjonalnych. W kwietniu na polskim rynku pojawiły się innowacyjne papy do dachów płaskich z linii SUPER MONTAŻ - sygnowane nowym logo. Do końca 2011 roku w ofercie mają znaleźć się kolejne produkty.

Grupa Selena jest właścicielem 100% akcji w Przedsiębiorstwie Materiałów Izolacyjnych „IZOLACJA – MATIZOL” SA od marca 2010 roku. Przejęcie jednego z najstarszych producentów wyrobów papowych w Polsce umożliwiło Selenie rozszerzenie oferty asortymentowej o wyroby dekarskie oraz rozwiązania przeznaczone dla budownictwa obiektowego. Zgodnie z przyjętą przez Grupę strategią rozwoju Matizolu, do oferty i sieci dystrybucji na rynku krajowym Seleny wdrażane są produkty przejętego przedsiębiorstwa. W dalszej kolejności, pojawią się one również na rynkach zagranicznych. Ponadto, Grupa Selena modernizuje zakłady Matizolu i systematycznie zwiększa ich moce produkcyjne.

„Włączenie w 2010 roku Matizolu w struktury Seleny zapewniło nam nowe kompetencje produkcyjne oraz rozbudowę wachlarza oferowanych produktów o nowy asortyment. Konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię związaną z integracją przejętej spółki i dostosowaniem jej do standardów Grupy Selena. Bardziej nowoczesny wizerunek i nowe produkty w ofercie przedsiębiorstwa umocnią pozycję Matizolu i przyczynią się do zwiększenia obrotów” – powiedział Krzysztof Domarecki, prezes zarządu Selena FM SA – spółki kierującej działalnością Grupy.

Matizol to obecnie jedna z kluczowych marek Grupy Selena. Obejmuje ona szeroką gamę produktów do hydroizolacji dachów oraz fundamentów. W skład nowej linii SUPER MONETAŻ wchodzą zgrzewalne profilowane papy, zapewniające zwiększoną trwałość pokrycia dachowego i niższą emisję CO2 do środowiska. Do końca 2011 roku na polskim rynku pojawią się również zgrzewalne papy, modyfikowane elastomerem SBS. Spółka Matizol posiada obecnie dwa własne zakłady produkcyjne: w Chełmży i Gorlicach. Przychody spółki w 2010 roku wyniosły 70 mln zł.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach