Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse | Narzędzia | Zabytki

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Kształć się z AkzoNobel

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Kształć się z AkzoNobel

W Pilawie na terenie mega fabryki AkzoNobel, właściciela i producenta farb marek Dulux, Nobiles, Sadolin i Hammerite, otworzono nowe centrum szkoleniowe AKZOPEDIA, którego celem jest dzielenie się wiedzą na temat farb i lakierów.

AkzoNobel jest największym producentem farb i specjalistycznych środków chemicznych na świecie z centralą w Holandii. Pozycja lidera oraz ciągłe wdrażanie innowacji na rynku materiałów budowlanych wymagają odpowiedniego miejsca, aby dzielić się zdobytą wiedzą. Centrum szkoleniowe AKZOPEDIA zostało stworzone właśnie po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

AKZOPEDIA to miejsce zapewniające najwyższy standard szkoleń, w których główny nacisk kładziony jest na część praktyczną. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Uczestnicy mają do dyspozycji wiele różnych płaszczyzn malarskich, począwszy od ściany, przez płotki metalowe, po deski naturalnych rozmiarów wykorzystywane przy montażu ogrodzeń, elewacji, podbitki, więźb dachowych itp.

Aby podnieść jakość kształcenia, zrezygnowano z wykorzystywania prowizorycznych rozwiązań w formie sztalug, małych płytek, deseczek czy sklejek. Przydatność warsztatów opiera się na pracach malarskich w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych.


Warsztaty umożliwią zapoznanie się z ofertą produktową AkzoNobel oraz pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych produktów. Do dyspozycji uczestników oddano budynek o powierzchni 1214,5 m2 wyposażony w siedem profesjonalnych pomieszczeń  szkoleniowych, takich jak sale wykładowe, boksy i sale malarskie, sklep szkoleniowy oraz ogród zimowy, w którym uczestnicy szkoleń mogą się odprężyć otoczeni zielenią.

Oferta szkoleniowa Centrum AKZOPEDIA obejmuje następujące podstawowe bloki tematyczne: blok produktowy, dekoracyjny, standardy obsługi klienta, Merchandising oraz moduł biznesowy i rozwojowy. Warto zaznaczyć, że programy szkoleń wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników i są dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb. Oferta szkoleniowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: wykonawców, dekoratorów i architektów wnętrz, właścicieli sklepów, sprzedawców.

zdjecie
Nikodem Kowalski, Menadżer ds. Szkoleń
Szefem centrum AKZOPEDIA jest Nikodem Kowalski, Menadżer ds. Szkoleń. Z branżą farb i lakierów związany jest od 15 lat. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w koordynacji i organizacji szkoleń. Z wykształcenia chemik, mgr Chemii i Technologii Polimerów, Politechniki Radomskiej.

AKZOPEDIA zaprasza wszystkich chętnych. Chęć uczestnictwa w szkoleniach należy zgłaszać kontaktując się z infolinią AkzoNobel pod numerem: 0 800 154 075.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach