Szukaj w serwisie

Kategorie:

Aranżacje | Akcesoria okienne | Malowanie i tapetowanie | Drzwi wewnętrzne | Podłogi | Oświetlenie | Schody

Nowy model skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life od Classen

kategoria: Drzwi wewnętrzne
Nowy model skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life od Classen
Nowy model skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life od Classen

Wyjątkowa wytrzymałość, gwarancja bezpieczeństwa i poprawa warunków akustycznych – Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, poszerzył kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life o model pełny gładki i pełny wzmocniony. Najnowsza propozycja firmy dostępna jest w trzech orzechowych dekorach.

Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life tworzyły dotychczas trzy modele z oryginalnymi koncepcjami przeszkleń (wąska lub szeroka szyba hartowana bezpieczna). Obecnie linia została wzbogacona o nowy model - drzwi pełne gładkie. Każdy ze wzorów występuje w trzech dekorach: orzech grafitowy, orzech jasny i orzech ciemny, które dzięki klasycznemu, a zarazem unikalnemu rysunkowi drewna orzechowego pasują do prostych i nowoczesnych pomieszczeń.

  • Drzwi pełne Life są odpowiedzią na częste zapytania klientów. Dotychczas w tej kolekcji dostępne były wyłącznie modele z przeszkleniami. Sypialnia czy gabinet to jednak miejsca, w których potrzebujemy większej prywatności i ciszy, więc z myślą o takich pomieszczeniach wzbogaciliśmy naszą ofertę. Drzwi pełne Life zapewnią oczekiwaną dyskrecję, a dodatkowo - dzięki swojej zyskującej na popularności orzechowej kolorystyce sprawią, że wnętrza będą się prezentowały elegancko i przytulnie – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo-Rozwojowego Classen.

zdjecie
Nowy model skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life od Classen
W kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life zastosowane zostały okleiny z grupy f.finish, które cechuje podwyższona odporność na ścieranie. Łagodnie zaokrąglone krawędzie drzwi są okleinowane wzmocnionym obrzeżem (profil przylgi Hard Edge R), dzięki czemu dłużej zachowają estetyczny wygląd i trwałość.

W przypadku drzwi pełnych istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów wypełnienia – standardowego (wypełnienie w postaci tzw. plastra miodu) oraz wzmocnionego. Tu skrzydła drzwiowe wypełnione są płytą wiórowo-otworową. Znacznie masywniejsza konstrukcja pozwala na poprawę warunków akustycznych w pomieszczeniu i zapewnia drzwiom większą sztywność i wytrzymałość. Ze względu na ciężar skrzydła drzwiowe pełne wzmocnione wyposażone są w dodatkowy trzeci zawias, o czym warto również pamiętać przy zakupie ościeżnicy.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach