Szukaj w serwisie

Kategorie:

Produkty budowlane | Praktyczne porady | Przed budową | Fundamenty | Ściany i elewacje | Dach i rynny | Izolacje i ocieplenia | Stropy | Okna i parapety | Drzwi i bramy garażowe | Chemia budowlana | Technologie | Klinkier

ROTHLEHNER - pełen zakres sprzętu i usług do prac wysokościowych

kategoria: Praktyczne porady
ROTHLEHNER - pełen zakres sprzętu i usług do prac wysokościowych
ROTHLEHNER – pełen zakres sprzętu i usług do prac wysokościowych

Prowadzenie działalności, której częścią są prace na wysokościach, do prowadzenia których konieczny jest sprzęt  dostosowany do specyficznych warunków, bardzo często wymaga czegoś więcej niż tylko maszyn najlepszych światowych producentów. Często tym czymś są dodatkowe usługi, jakie może zapewnić dostawca sprzętu. Dlatego właśnie, tak wiele firm w Polsce ceni współpracę z Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o. o.

Rothlehner jest firmą, która od dwudziestu lat działa na terenie Polski. Zasoby doświadczeń, z których firma może czerpać jest dużo większa, ponieważ jest ona częścią Grupy Rothlehner, której początek sięga połowy lat siedemdziesiątych. Doświadczenia, umiejętności i portfolio usług związanych z podestami ruchomymi, zwyżkami i podnośnikami koszowymi, które od tamtego czasu tworzyły i rozwijały firmy wchodzące w skład Grupy, dziś wykorzystywane są w codziennej działalności  Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Każdy klient, który dziś postanowi skorzystać z oferty firmy, zostanie objęty pełną i profesjonalną opieką doradców. Ich zadaniem jest nie tylko dobranie dla klienta sprzętu najbardziej odpowiadającego jego wymaganiom, ale także zapewnienie mu pełenego komfortu pracy dzięki doradztwu, szkoleniom, pomocy w zdobyciu funduszy na zakup sprzętu i wielu innych. Warto więc, przed decyzją o zakupie podnośnika zapoznać się z pełną ofertą usług świadczonych przez Rothlehner.

Doradztwo i sprzedaż podnośników nowych i używanych

Kiedy w firmie zapada decyzja o zakupie sprzętu, niezależnie czy chodzi o podest ruchomy, zwyżkę czy podnośnik koszowy, jednym z pierwszych problemów, który się pojawia jest kwestia wyboru maszyny, która najlepiej spełniłaby stawiane przed nią wymagania. Przy wyborze właściwego sprzętu niezastąpioną pomoc stanowią doradcy firmy Rothlehner. Ich wieloletnia praktyka oraz własne doświadczenia zawodowe sprawiają, że potrafią dobrać najlepsze rozwiązanie techniczne dla danego rodzaju pracy czy działalności.

W swojej ofercie firma Rothlehner dysponuje zarówno sprzętem nowym, jak i używanym. Nowe podnośniki i zwyżki pochodzą od najlepszych światowych producentów, takich jak: GSR, Denka Lift, Nifty Lift, Europelift, Haulotte i PB Lifttechnik, Falcon Spider. Oferują oni podnośniki przegubowe, masztowe czy teleskopowe i nożycowe. W ofercie są rozwiązania samojezdne, jak i montowane na autach. Dla firm prowadzących pracę w trudnych lub specyficznych warunkach dostępne są zabudowy specjalne lub tworzone „na miarę" wg specyfikacji klienta.

Dla klientów, którym nie zależy na nowym sprzęcie, Rothlehner oferuje sprzedaż sprzętu używanego. Wszystie podesty ruchome, zwyżki i podnośniki koszowe w tej ofercie są sprawne i są po niezbędnych kontrolach technicznych. Wszystkie posiadają udokumentowane pochodzenie oraz pełną dokumentację.

Wynajem podnośników i podestów ruchomych

W przypadku kiedy klient nie chce kupowac sprzętu lub zakres prowadzonych przez niego prac wymaga sprzętu jedynie na krótki okres, firma Rothlehner proponuje rozwiazanie polegajace na wynajmie sprzętu. Jeżeli klient nie dysponuje własną kadrą, która mogłaby prowadzić prace z wynajętym sprzętem, możliwy jest również wynajem podnośnia wraz z operatorem. Takie rozwiazanie daje dużą elastyczność w prowadzeniu działalności.

Serwis, części zamienne, szkolenia i ...

Część portfolia Rothlehner zwiazana ze sprzedażą jest naprawdę rozległa, jednak dalsze usługi zwiazane z użytkowaniem podnośników koszowych są dla firmy równie ważne. Firma kładzie duży nacisk na szeroko rozumiane usługi serwisowe. Tutaj każdy klient może liczyć na wsparcie, tak w zakresie części zamiennych, jak i bieżących napraw, serwisowania i konserwacji, czy przeprowadzania regularnych kontroli technicznych, w tym corocznych badań UDT.

Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o. dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi halami serwisowymi i zespołem ludzi, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dodatkowo po centralnej i zachodniej Polsce stale jeżdżą dwa auta serwisowe, które mogą w każdej chwili dojechać do klienta.

Dla firm, które posiadaja własnych specjalistów, firma oferuje sprzedaż wysyłkową ok. 2500 części gotowych. Są one wysyłane do klienta w ciągu 24 godzin, by jego dział techniczy mógł w jak najkrótszym czasie przystąpić do prowadzenia napraw.

Dalszymi usługami są szkolenia pracownicze z zakresu obsługi sprzętu do prac wysokościowych. Firma oferuje szkolenia pozwalające na bezpieczna i efektywną pracę praktycznie z każdą maszyną dostępną w portfolio. Organizowane przez Rothlehner szkolenia są zakończone egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Kiedy wszystko jest już zaplanowane, sprzęt został wybrany i należałoby już tylko sfinalizować zakup, dochodzi kwestia jego finansowania. W tym zakresie Rothlehner również oferuje swoja pomoc. Firma może pomóc klientow przy znalezieniu najlepszego źródła finansowania.

Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o. to firma z tradycjami, ale również firma z wizją. Rozwija się oraz portfolio świadczonych usług wraz ze zmianami zachodzacymi na rynku i zmianą potrzeb swoich klientów. Duża elastyczność połączona ze stabilizacją, którą daje zaplecze w postaci międzynarodowej Grupy Rothlehner, stanowią o pozytywnej ocenie firmy przez klientów.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach