Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse | Narzędzia | Zabytki

Tutaj jesteś: Aktualności / Rynek budowlany

Rzeszów-inwestycyjny strzał w dziesiątkę

kategoria: Rynek budowlany

 

Rzeszów jest stolicą Podkarpacia, leżącą w miejscu, gdzie krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacyjne. Sąsiedztwo granic przyciąga nowych mieszkańców również spoza kraju, zapewniając stabilny rozwój na wielu poziomach. Kameralny klimat miasta przekonuje do siebie już od pierwszej wizyty. Czy warto kupić tu mieszkanie?

Okres prosperity dla rynku nieruchomości

Do Rzeszowa stopniowo napływa ludność w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy, dzięki której można osiągnąć doskonałe warunki do życia. Konsekwentny przyrost populacji jest rezultatem unikalnego połączenia. Rzeszów ma w sobie kameralny klimat, zapewniając jednocześnie dostęp do wszelkich dóbr charakterystycznych dla wielkich miast. To właśnie dlatego mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Bieżące zaspokajanie potrzeb obywateli

Jest wiele miast, w których popyt na nieruchomości znacznie przewyższa podaż. W Rzeszowie sytuacja prezentuje się stabilnie. Każdego roku do użytku zostaje oddanych wystarczająco dużo lokali, by zaspokoić aktualne zapotrzebowania mieszkańców. Wśród ofert zawierających mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie dominują propozycje z rynku wtórnego. Są one zlokalizowane na terenie całego miasta, a także na przedmieściach. Te ostatnie wyróżniają się spokojnym i cichym otoczeniem, zachowując doskonałą sieć komunikacji.

Zatrudnienie na wysokim poziomie

Rzeszów jest miastem, które obiecuje rozwój w wielu dziedzinach. Znakomicie rozwija się tu sektor IT oraz branża lotnicza, która z racji położonego nieopodal portu lotniczego Jasionka zapewnia stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju. Rzeszów jest także miastem akademickim, zapewniając kształcenie na niemal 100 kierunkach. Wśród znanych uczelni znajdują się: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski czy Collegium Humanum – Wyższa Szkoła Menadżerska.

Biorąc pod uwagę rosnącą populację, inwestycja w nieruchomości jest znakomitym pomysłem. Zakupiony lokal można urządzić, a następnie wynająć w celu regularnego czerpania zysków. Chętnych z pewnością nie zabraknie.

Miasto z długą historią

Rzeszów jest stosunkowo niewielkim miastem, w którym najważniejsze zabytki można zwiedzić podczas jednego spaceru. Na co warto zwrócić uwagę, wędrując po mieście? Atrakcją numer jeden jest Pomnik Czynu Rewolucyjnego, który uznawany jest za symbol Rzeszowa. Fontanna Multimedialna to z kolei miejsce na rodzinną rozrywkę. Fanom bajek poleca się Zamek Dobranocek, który funkcjonuje od 2009 roku. Znakomitą atrakcją jest również Podziemna Trasa Turystyczna, w której znajdują się korytarze z XIV wieku.

Komunikacja

Do Rzeszowa można się dostać na wiele sposobów. Do miasta prowadzi między innymi autostrada A4, droga ekspresowa nr 19, a także liczne połączenia kolejowe. Transport miejski również jest usprawniony – pasażerowie mogą poruszać się autobusami, skorzystać z rowerów miejskich, a także hulajnóg i skuterów elektrycznych.

Czy warto zamieszkać w Rzeszowie? Zdecydowanie tak! Kameralna atmosfera, dostęp do oferty handlowo-usługowej, a także atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie to zalety przemawiające za pozytywną decyzją.

 

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach