Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budowa | Okna i akcesoria | Technologie budowy domów | Jak budować

Skuteczne uszczelnienie okien. Dodatkowa uszczelka środkowa

kategoria: Okna i akcesoria
Skuteczne uszczelnienie okien. Dodatkowa uszczelka środkowa
Skuteczne uszczelnienie okien. Dodatkowa uszczelka środkowa

Standardowo uszczelnienie okien PCV wykonuje się za pomocą dwóch uszczelek. Można jednak poprawić skuteczność uszczelnienia za pomocą dodatkowej uszczelki środkowej. Warto poznać korzyści, jakie płyną z zastosowania trzeciej, dodatkowej uszczelki do okien.

Jak uszczelka środkowa poprawia uszczelnienie okien?

Standardowo w oknach PVC stosuje się dwie uszczelki do okien. Większość z oferowanych systemów okiennych pozwala na wykonanie okna z trzecią, dodatkową uszczelką środkową. Takie połączenie zapewnia lepsze uszczelnienie okien, a co za tym idzie poprawienie komfortu cieplnego w domu.

Uzupełnienie systemu okiennego w trzecią, dodatkową uszczelkę cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zainstalowanie dodatkowej uszczelki do okien gwarantuje bowiem idealną wręcz szczelność okna, poprawia właściwości termoizolacyjne okna, skutecznie przyczynia się do poprawy tłumienia hałasu oraz chroni okucia okienne przed działaniem wilgoci.

Czy uszczelka środkowa nie podniesie ceny okna?

Korzyści, jakie wynikają z zastosowania uszczelki środkowej, są zdecydowanie większe od poniesionych kosztów. Uszczelka środkowa tylko o kilka procent podnosi cenę okna.


Warto wiedzieć

System profili okiennych Deceuninck Zendow, z którego powstają okna avante, jako jedyny, jest tak skonstruowany, że dodatkową uszczelkę środkową można zainstalować nawet wówczas, kiedy okno jest już zamontowane.powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT


Copyright © 2011 by panoramabudownictwa.pl - profesjonalnie o budowaniu i remontach